Bezdotykový dávkovač dezinfekce

DEZINFLEX od výrobce Gastro Haal

Katalog DEZINFLEX

Bezdotykový dávkovač dezinfekce DEZINFLEX je nový slovenský výrobek určený na dezinfekci rukou. Je vhodný pro všechny prostory jako např. obchody, potravinové řetězce, hotely a restaurace, ambulance, nemocnice, pošty, výrobní prostory, kanceláře, bytové vchody, čerpací stanice, business centra, sportoviště, školy a mnoho dalších.

Přístroj je vyrobený s účelem, aby provozovatelům poskytl spolehlivost, bezpečnost a ušetřil dlouhodobé náklady, a zároveň uživatelům poskytl rychlou a účinnou dezinfekci rukou.

Přístroj dosahuje dlouhou životnost a je odolný i vůči extrémně častému používání, protože je vyrobený komplet z kvalitního nerezového materiálu (kryt, vnitřek, dvířka...), a jeho úsporné a efektivní dávkování dezinfekce je zabezpečené elektronicky. Kapacita náplně dezinfekčního prostředku je 5 litrů, což vystačí při optimálním nastavení až na 15 000 dávek dezinfekci. Samotné dávkovaní dezinfekčního prostředku má deset úrovní nastavení (až do 29 400 dávek z 5l náplně).

Přístroj se jednoduše postaví na potřebné místo, a bez potřeby zaměstnance či jiné obsluhy vydezinfikuje ruce návštěvníků. Díky automatickému senzoru stačí vložit jednu ruku do přístroje, ten stříkne potřebnou a ideální dávku dezinfekčního přípravku, který následně rozetřeme na rukou.

Pro vývoj samotného dezinfekčního prostředku a poskytnutí nejúčinnější dezinfekce, která by současně šetřila pokožku jsme oslovili slovenských lékárníků. Vznikl tak dezinfekční prostředek LIKVID DEZINFLEX 5l, který je dodávaný k bezdotykovému dávkovači.

DEZINFLEX je certifikovanou zárukou dlouhodobé kvality a spolehlivosti nejen v mimořádných situacích (COVID-19), ale i pro preventivní a bežné používání. Pomáhá zvládnut přísnější hygienické opatření a zvyky co nejjednodušší, nejrychlejší a nejúčinnější.

používání - how to use

Bezdotykový dávkovač dezinfekce DEZINFLEX

Provedení XL

Automatické dávkování, senzor ANO
Vnější rozměr 480 x 380 x 1230 mm
Náplň dezinfekčního prostředku 5 l
Úrovně nastavení dávkování 10 (min 0,07ml, max. 0,7ml)
Optimální dávkování = počet dezinfikovaní 0,35ml = 14 700
Nerezový materiál ANO
Hmotnost 35 kg
Příkon 0,03 kW
Napětí 230 V
Samonosná, stabilní konstrukce ANO
Dvířka uzamykatelná ANO